Zdravotní masáže, Reflexní terapie (masáže), Relaxační masáže, Regresní terapie, léčení metodou VKB, práce s energií nebo terapie duše, Reponace páteře, Poradenství ve výživě od dětí po seniory a práce s energií. Dále-možnost změření Vašeho aktuálního tělesného stavu-tj. %tělesného tuku, celkové% vody v těle, útrobní tuk, bazální metabolickou spotřebu, denní příjem kalorií, metabolický věk, svalovou hmotu, kostní hmotu….objednávky po domluvě.
Nabízím různé druhy cvičení- viz certifikáty.

Darujte poukaz blízkým do našeho salónu.

Něco málo k tomu co nabízím:

  • Reflexní terapie duše- práce s vědomím: práce v hladině alfa a meditaci, práce s reflexním vnímáním, práce s energetickým polem, práce s vědomím a podvědomím, diagnostika „na dálku“, diagnostika s posunutím v časové rovině, mentální virtuální techniky, metoda změny modelu skutečnosti, konstelační techniky.
  • Léčení metodou VKB- harmonizace celého energetického systému Vašeho těla, rozproudění energie kundalini, léčení všech druhů chronických onemocnění, srovnávání čaker.
  • Hluboký stabilizační systém- jedná se o cvičení hluboko uložených stabilizačních svalů v břišní stěně, které při správném zapojení chrání páteř, udržuje jí v přirozeném zakřivení a stabilizují pohyby celého těla.
  • Reflexní terapie – biorezonance a biodinamika – biodynamický princip, práce s biorezonančním polem, práce s přenosem vědomí.
  • Virtuální a individuální konstalace – technika virtuální konstalace, různé možnosti individuálních technik, použití tarotových karek při sestavování konstalace, práce se symboly podvědomí a jejich výklad, anonymní energetická konstalace a její výhody.

Získané certifikáty

Zdravotní masáže, Reflexní terapie I. a II., Reflexní terapie duše I. a II., Práce s čakrami, Síla myšlenky, Léčení metodou VKB, Anatomie lidské mysli, Poradenství pro výživu a suplementaci, Výživa při zhoubných onemocněních, Jak (vy)léčit cukrovku, Cesta za vysněnou postavou, Cvičení pánevního dna i v těhotenství, Hluboký stabilizační systém a jeho vyznam ve fitness, Problematika kolenního kloubu ve fitness a dalších sportech, Výživa ve sportu, Pohybová terapie u vertebro onemocnění, Jak se zbavit závislosti na sladkém, Magický půst,Reflexní terapie lymfatického systému.

Ceník

* délka a cena masáže se může odvíjet individuálně dle stavu

ÚkonCena *Odhadovaný čas *
Záda a šíje350 kč40 min
Záda a šíje s uvolněním krční páteře s reflexní masáží500 kč60 min
Celková masáž700 kč90 min
Relaxační masážedle požadavku
Reflexní terapie (masáž) diagnostika400 kč30 min
Reflexní terapie (masáž)700 kč90 min
Reponace páteře700 kč90 min
Poradenství ve výživě od dětí po seniory500 kč60 min
Celoroční poradenství s konzultací 1x měsíčnědle požadavku
Reflexní terapie lymfatického systému600 kč

Kontakt / objednávky

Masér Zdeněk:
tel.: 737 536 316