Zdravotní masáže, Reflexní terapie (masáže), Relaxační masáže, Regresní terapie, léčení metodou VKB, práce s energií nebo terapie duše, Reponace páteře, Poradenství ve výživě od dětí po seniory a práce s energií. Dále-možnost změření Vašeho aktuálního tělesného stavu-tj. %tělesného tuku, celkové% vody v těle, útrobní tuk, bazální metabolickou spotřebu, denní příjem kalorií, metabolický věk, svalovou hmotu, kostní hmotu….objednávky po domluvě.
Nabízím různé druhy cvičení- viz certifikáty.

Darujte poukaz blízkým do našeho salónu.

Něco málo k tomu co nabízím:

  • Reflexní terapie duše- práce s vědomím: práce v hladině alfa a meditaci, práce s reflexním vnímáním, práce s energetickým polem, práce s vědomím a podvědomím, diagnostika „na dálku“, diagnostika s posunutím v časové rovině, mentální virtuální techniky, metoda změny modelu skutečnosti, konstelační techniky.
  • Léčení metodou VKB- harmonizace celého energetického systému Vašeho těla, rozproudění energie kundalini, léčení všech druhů chronických onemocnění, srovnávání čaker.
  • Hluboký stabilizační systém- jedná se o cvičení hluboko uložených stabilizačních svalů v břišní stěně, které při správném zapojení chrání páteř, udržuje jí v přirozeném zakřivení a stabilizují pohyby celého těla.
  • Reflexní terapie – biorezonance a biodinamika – biodynamický princip, práce s biorezonančním polem, práce s přenosem vědomí.
  • Virtuální a individuální konstalace – technika virtuální konstalace, různé možnosti individuálních technik, použití tarotových karek při sestavování konstalace, práce se symboly podvědomí a jejich výklad, anonymní energetická konstalace a její výhody.

Získané certifikáty

Zdravotní masáže, Reflexní terapie I. a II., Reflexní terapie duše I. a II., Práce s čakrami, Síla myšlenky, Léčení metodou VKB, Anatomie lidské mysli, Poradenství pro výživu a suplementaci, Výživa při zhoubných onemocněních, Jak (vy)léčit cukrovku, Cesta za vysněnou postavou, Cvičení pánevního dna i v těhotenství, Hluboký stabilizační systém a jeho vyznam ve fitness, Problematika kolenního kloubu ve fitness a dalších sportech, Výživa ve sportu, Pohybová terapie u vertebro onemocnění, Jak se zbavit závislosti na sladkém, Magický půst,Reflexní terapie lymfatického systému.

Ceník

* délka masáže se může odvíjet individuálně dle stavu klienta a cena se může odvíjet od postupného zdražování energií atd.

ÚkonCena *Odhadovaný čas *
Záda a šíjeod 400 ,-Kč30-40 min
Záda a šíje s uvolněním krční páteře s reflexní masážíod 600 ,-Kč60 min
Celková masážod 1000 ,-Kč90 min
Relaxační masážedle požadavku
Reflexní terapie (masáž) diagnostikaod 600 ,-Kč60 min
Reflexní terapie (masáž)od 1000 ,-Kč80-90 min
Reponace páteřeod 1000 ,-Kč90 min
Poradenství ve výživě od dětí po senioryod 600 ,-Kč60 min
Celoroční poradenství s konzultací 1x měsíčnědle požadavku
Reflexní terapie lymfatického systémuod 1000 ,-Kč

Kontakt / objednávky

Masér Zdeněk:
tel.: 737 536 316