Klasické, sportovní, rekondiční relaxační a těhotenské masáže, dále Lifting-vypínací masáž obličeje, Thajskou masáž hlavy, šíje a krku a aplikaci ušních svící a jiné zajímavé věci.
Masírování a předávání energií mě moc baví a naplňuje a věřím, že se po mé masáží budete cítit krásně odpočatí a spokojení.

Darujte poukaz blízkým do našeho salónu.

Něco málo k tomu co nabízím:

  • Těhotenská masáž- jemná masáž celého těla pomocí přírodních vonných olejů. Masáže a aromaterapie jsou jedním z významných pomocníků a průvodců touto nádhernou etapou života ženy. Hlavní přínos těhotenských masáží-úleva, péče, podpora sebedůvěry. Masáž je krásně relaxační, odpočinková a uklidňující, jak pro nastávající maminku, tak pro miminko.
  • Lifting obličeje- patří k velmi účinné kosmetické ale i zdravotní péči o pokožku obličeje.Místo skalpelu se používají pouze prsty maséra. Používají se při něm jednoduché, systematické hmaty, které působí na mimické svaly v obličeji. Dokáže navodit nejen psychickou pohodu a harmonii, což přináší jako vedlejší efekt vyšší sebevědomí a spokojenost klienta, ale také krásně vypnutou pokožku obličeje.
  • Thajská masáž hlavy, šíje a krku- pomáhá při bolestech krční páteře, léčí migrény a bolesti hlavy, snižuje vysoký krevní tlak, posiluje imunitu, pomáhá proti nespavosti a celkově zklidňuje organismus.Tato masáž je velmi relaxační a uklidňující.
  • Ušní svíce- lze aplikovat jako podpůrnou léčbu u těchto potíží: hučení v hlavě, migrény, hysterie, psychické vypětí, stresy, přepracovanost, zánět nosní sliznice, bolesti zubů, bolesti hlavy, nedostatečné prokrvení ucha a posílení imunitního systému.

Získané certifikáty

Masér pro sportovní a rekondiční masáže, Masáže těhotných, Thajská masáž hlavy, šíje a krku + aplikace ušních svící, Lifting-vypínací masáž obličeje, Anatomie lidské mysli, magický půst.

Ceník

* délka a cena masáže se může odvíjet individuálně dle stavu

ÚkonCena *Odhadovaný čas *
Klasická masáž záda a šíje350 kč45 min
Relaxační masáž záda a šíje350 kč45 min
Masáž zad + nohy zezadu350 kč45 min
Masáž nohou zepředu i zezadu450 kč60 min
Masáž zad + šíje + nohy zezadu450 kč60 min
Celková sportovní masáž650 kč90 min
Rekondiční nebo relaxační masáž900 kč120 min
Těhotenská masáž600 kč90 min
Lifting – vypínací masáž obličeje300 kč50 – 60 min
Lifting + omlazovací masáž350 kč60 – 70 min
Thajská masáž hlavy, šíje a krku200 kč30 min
Thajská masáž hlavy, šíje a krku350 kč60 min
Thajská masáž hlavy, šíje a krku + aplikace ušních svící450 kč80 min
Aplikace ušních svící samostatně180 kč30 min

Kontakt / objednávky

Masérka Eva:
tel.: 737 858 664
email: evapochylova@seznam.cz